Canfield Scientific

Firma Canfield to światowy lider w systemach obrazowania i produktach do badań naukowych, w tym w przemyśle farmaceutycznym, biotechnologicznym, kosmetycznym, medycznym i pielęgnacji skóry. Zapewnia najwyższej jakości rozwiązania dla lekarzy w zakresie obsługi pacjentów poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych systemów fotografii cyfrowej, oprogramowania do obrazowania i zarządzania wynikami leczenia. Ten amerykański producent wideodermatoskopów, dermatoskopów i lup diagnostycznych stawia głównie na doskonalenie technologii i jakości w zakresie badania i analizowania kondycji skóry, a także systemów rejestrowania wyników badań.

Historia

Firma Canfield od 1988 roku intensywnie pracuje nad technologiami dotyczącymi umożliwienie lekarzom najdokładniejszą ocenę stanu kondycji skóry pacjentów. Wynikiem tychże badań są miedzy innymi oferowane przez nas: dermatoskop Luminis 2 oraz lupa Optima. Na największe zainteresowanie zasługuje wysokiej klasy Wideodermatoskop D200 EVO, który z całym oprzyrządowaniem pozwala na najbardziej precyzyjne i wnikliwe badanie klientów, a także zapis obrazów i prowadzenie pełnej historii leczenia pacjentów.

Dystrybucja

Firma Bechtold & Co jest od wielu lat dystrybutorem marki Canfield dedykowanym dla urządzeń medycznych. Produkty Canfield można zobaczyć zarówno w trakcie trwania licznych konferencji i wydarzeń naukowych, w których uczestniczymy, jak i podczas osobistych spotkań z naszymi przedstawicielami. Prowadzimy serwis gwarancyjny zakupionych u nas urządzeń, jak i serwis pogwarancyjny.

Canfield Care

Produkty Canfield objęte są dwuletnią opieką Canfield Care. Usługa wiąże się z gwarancją na sprzęt, oraz dostępem do wydarzeń i webinariów organizowanych Canfield. Obsługa serwisowa świadczona jest przez nasz serwis w Polsce. W momencie zakupu urządzenia macie Państwo możliwość wykupienia Canfield Care na kolejne lata, wydłużając gwarancję na urządzenie.

Kategorie

Dermatoskopy (20)

Wideodermatoskopia (5)

Lupy diagnostyczne (7)

Polecane produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż 24 36

Canfield Luminis 2

4 648,34  z VAT
Doskonała optyka wprost od producenta wideodermatoskopu

IntelliStudio

Światowy lider w fotografii klinicznej. System bodymappingu całego ciała, zapewniający powtarzalność i standaryzację zdjęć, wykonywanych również w świetle spolaryzowanym.

Wideodermatoskop Canfield D200 EVO

Najlepszy jakościowo wideodermatoskop z doskonałą optyką i bezpośrednim przekazem cyfrowego obrazu do komputera. Producent: Canfield Scientific Inc.

Zestaw lupa Optima i dermatoskop Luminis

9 575,28  z VAT
Zestaw lupa Optima i dermatoskop Luminis z podwójną stacją ładującą

Lupa Optima

2 782,46 3 250,10  z VAT
Lupa diagnostyczna Optima 3 w 1 / Daylight