Prowadzimy szkolenia dla nabywców aparatury medycznej w zakresie prawidłowej obsługi, jak i technik wykonywania zabiegów

Kurs dermatologii online

Zapraszamy Państwa na praktyczny kurs dermatoskopii online który, pozwoli uczestnikom na nabycie umiejętności niezbędnych dla każdego dermatologa, chirurga onkologa oraz osób zainteresowanych kosmetologią i medycyną estetyczną.

Specjalna oferta

Każdy uczestnik kursu otrzyma możliwość zakupu dermatoskopu firmy Heine i DermLite ze specjalną zniżką! (wartość zniżki jest uzależniona od wybranego modelu)

Zajęcia prowadzi dr n. med. Katarzyna Tomaszewska

Pani Doktor ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Specjalizację w zakresie Dermatologii i Wenerologii odbywała w jednej z najlepszych Klinik w Polsce ? Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi. Pracę kliniczną łączy z zamiłowaniem dydaktycznym jako adiunkt w Zakładzie Psychodermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest autorką wielu prac naukowych. Jednym z zainteresowań zawodowych Pani Doktor jest dermatoskopia i trichoskopia, uczestniczyła w licznych kursach w tym zakresie, zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki swojej ogromnej wiedzy teoretycznej jak i bogatemu doświadczeniu praktycznemu Pani Doktor otworzy przed Wami tajniki dermatoskopii.

Termin szkolenia: 12 czerwca, 09.00 – 16.00

Więcej informacji : https://medelight.pl/derma-to-logiczne/

Kupując u nas laser do leczenia grzybicy paznokci zawsze organizujemy dla naszych klientów szkolenie w ich gabinecie i na ich sprzęcie.

Potrzebują Państwo innego szkolenia?

Prosimy o kontakt! – postaramy się zorganizować je dla Państwa lub skierujemy w odpowiednie miejsce.