Sapi Med

Firma Sapi Med jest włoskim producentem wyrobów medycznych dedykowanych proktologii. Jest bardzo zaangażowana w liczne badania naukowe mające na celu poprawę funkcjonalności narzędzi diagnostycznych oraz jakości materiałów użytych do produkcji. Firma Sapi Med od zawsze była synonimem jakości, dlatego jej produkty są rozpoznawane i cenione na całym świecie. Generowanie korzyści nie tylko dla proktologów, ale przede wszystkim dla ich pacjentów to główny cel firmy. Wyroby są oznaczone znakiem CE, są wyrobami medycznymi. Firma Bechtold & Co jest dystrybutorem jednorazowych wzierników proktologicznych marki Sapi Med.

Historia

Firma Sapi Med narodziła się w 1981 roku z chęci przyczynienia się do znaczącej zmiany w świecie włoskiej proktologii. Rzeczywiście, do lat 80tych sektor medyczny nie kładł dużego nacisku na proktologię, uważając ją za drobną gałąź chirurgii i sprawę niewartą zainteresowania zarezerwowanego dla badań innych narządów. W portfolio firmy znajduje się obecnie ponad 100 jednorazowych produktów medycznych zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu operacyjnych potrzeb proktologa i w pełni respektujących potrzeby pacjenta. Nieustanne poszukiwania innowacyjnych i awangardowych rozwiązań, wraz z rozwojem rozległej sieci wysoko wykwalifikowanych proktologów medycznych, pozwoliły Sapi Med stać się liderem w branży, znacznie rozszerzając swój rynek nie tylko na cały kraj, ale również w ponad 50 krajach na całym świecie. Celem głównym firmy jest wzmocnienie nieurazowego podejścia do patologii koloproktologicznych poprzez realizację jednorazowych rozwiązań, które są minimalnie inwazyjne, gwarantujące najwyższe standardy jakości i zgodne ze wszystkimi przepisami sektora.

Dystrybucja

Firma Bechtold & Co jest od kilku lat dystrybutorem jednorazowych wzierników proktologicznych marki Sapi Med. Produkty można zobaczyć zarówno w trakcie trwania licznych konferencji i wydarzeń naukowych, w których uczestniczymy, jak i podczas osobistych spotkań z naszymi przedstawicielami.

Polecane produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż 24 36

Anoskop operacyjny 65mm

31,00  z VAT
Anoskop diagnostyczny Sapimed. Średnica 23mm, długość 65mm. Komplet z obturatorem. Przy zakupie opakowania zbiorczego (50szt.) do kompletu dołączamy bateryjne źródło

Anoskop operacyjny 88mm

29,49  27,51  z VAT
Sapimed A.4023.1

Proktoskop diagnostyczny

57,00  z VAT
Proktoskop diagnostyczny

Proktoskop operacyjny

58,00  z VAT
Proktoskop operacyjny